| Basic Information SOLD Trucks & Trailers | |
|---|---|
| Brand | STEELBRO |
| Model | SB330 2006 |
| Construction year | 2006 |
| Emission class | Euro 0 |
| Price | € 54.500 |
| Technical specifications | |
|---|---|
| Engine | |
| Fuel | Diesel |
| Number of Axles | 3 |
| Vehicle Dimensions | 1360x250x300 cm |
| Net weight | 10.600 kg |
| Gross weight | 44.500 kg |