Usado . Disponible en varias calidades. Actualmente disponemos en nuestras existencias de artículos de .
| Technical specifications | |
|---|---|
| Fuel | Diesel |
| Power | 220 kW |
| Engine displacement (cm3) | 7.698 |
| Transmission | Automatic |
| Number of Axles | 2 |
| Axle Configuration | 4x2 |
| Vehicle Dimensions | 12.13x 2.55 x 3.10 m |
| Net weight | 11.115 kg |
| Number of doors | 2 |
| Number of seats | 33 |
| Number of standing room | 69 |
| Options | |
|---|---|
| Boardradio | |
| Airco | |
| Emergency hammer | |
| Fire extinguisher | |
| Height regulation | |
| Boardcomputer | |
| Matrixboard | |
| Tachometer | |
| Webasto | |
| Wheelchair ramp | |
| Spotlights | |
| Sunvisor | |